| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ESTY |
| Orzecznictwo: | ISO/SGS |
| Numer modelu: | Homosomatyczne |
| Dokument: | Broszura produktu w wersji PDF |
| Minimalne zamówienie: | 100 mkw |
| Cena: | Price discussion |
| Szczegóły pakowania: | 16rolls/palet, 10 -palety/20 gp |
| Czas dostawy: | 7-10 dni roboczych |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Możliwość Supply: | 1000000 metrów kwadratowych / metrów kwadratowych miesięcznie |
| Nazwa produktu: | Wysokie odporność na zużycie Compact Hospital PVC Podłogi jednorodne podłogi w stylu winylowym | Cechy: | Przyjazny dla środowiska, antybakteryjne |
|---|---|---|---|
| MOQ: | 100 mkw | Gęstość: | 3 mm |
| Długość: | 20 m | Szerokość: | 2 m |
| Podkreślić: | podłogi winylowe wzorowane,Podłogi z płytki winylowej wodoodporne |
||
| Wydajność produktu | Standard testowy | ESTY | Gerflor | Tarket |
| Całkowita waga | EN430 | 2850g/㎡ | 2750g/㎡ | 3000g/㎡ |
| Całkowita grubość | EN428 | 2,0 mm | 2,0 mm | 2,0 mm |
| Szerokość arkusza | EN426 | 1,83 m | 2 m | 2 m |
| Długość arkusza | EN426 | 20 m | 20 m | 23 m |
| Grupa ścieralności | EN660 | T | T | T |
| Pozostałe wgniecenie | EN433 | 0,025 mm | Około 0,04 mm | Około 0,03 mm |
| Stabilność wymiarowa | EN434 | ≤0,40% | ≤0,40% (rolki) | ≤0,40% (rolki) |
| Odporność na chemikalia | EN423 | Dobra | Dobra | Dobra |
| Reakcja na ogień | EN13501-1 | Bfl-s1 | Bfl-s1 | Bfl-s1 |
| Zachowanie elektryczne | EN1815 | ≤2KV | <2KV | <2KV |
| Redukcja dźwięku uderzeniowego | ENISO717/2△Lw | Około +4dB | ||
| Trwałość koloru na światło | ENISO105-B02 | ≥6 | ≥6 | ≥6 |
| Odporność na pleśń | DIN ENISO846-A/C | Brak bakterii | Brak bakterii | Brak bakterii |
| Odporność na poślizg | DIN 51130 | R9 | R9 | R9 |
| Testowanie substancji niebezpiecznych | GB 18586-2001 | Zaliczone | Zaliczone | |
| Obróbka powierzchni | PUR | PUR | PUR |
| Pozycje testowe | Standard | Jednostka | Wynik |
| Grubość | ISO 24346-EN428 | mm | 2~3 |
| Waga | ISO 23997-EN430 | g/m2 | 2850 |
| Szerokość | ISO 24341-EN426 | m | 2 |
| Długość | ISO 24341-EN426 | m | 20 |
| Odporność ogniowa | GB8624 | Bf1 | |
| Rezystancja elektryczna | EN1815 | kv | ≤2 |
| Odporność na poślizg na sucho | EN13893 | ≥0,3 | |
| Odporność na poślizg na mokro | DIN51130 | R9 | |
| Grupa ścieralności | EN660-2 | T | |
| Odporność na ścieranie | EN660-2 | mm3 | ≤2 |
| Odporność na krzesła na kółkach | EN425 | odpowiednie | |
| Pozostałe wgniecenie | EN433 | mm | ≤0,1 |
| Trwałość koloru | ISO 105-B02 | ≥6 | |
| Przewodność cieplna | EN 12267 | w/m.k | 0,078 |
| Stabilność wymiarowa | ISO 23999-EN434 | % | ≤0,4 |
| Zwijanie | EN 434 | mm | ≤8 |
| Odporność na produkty chemiczne | EN 423 | Nie dotyczy | |
| Testy toksyczności | GB18586 | odpowiednie | |
| Emisja formaldehydu | EN717-1 | N.D | |
| Antybakteryjny | ISO 22196 | Współczynnik antybakteryjny Ⅰ | |
| Dźwiękochłonność | EN ISO 717/2 | S+4dB |
Instalacja
Instalacja powinna być przeprowadzona zgodnie z lokalnymi standardami. Podłoże powinno być gładkie, twarde, czyste i suche przed ułożeniem. W stosownych przypadkach podłoże musi zawierać skuteczną membranę przeciwwilgociową. Materiał musi być aklimatyzowany przez 24 godziny przed instalacją w temperaturze pokojowej od 18 do 24 stopni. Wszystkie szwy muszą być zgrzewane na gorąco za pomocą pasującego pręta spawalniczego.
FAQ
1. P: Czy mogę mieć własny projekt?
O: Oczywiście, ale zdjęcia lub próbki produktów powinny być dostarczone przez Państwa.
2. P: A co z czasem dostawy?
O: Zazwyczaj w ciągu 15 dni od otrzymania depozytu.
3. P: Jakie jest MOQ?
O: 100 m2 każdego koloru.
4. P: Jak zapewniacie jakość?
O: Kontrolujemy jakość podczas przyjmowania materiału, procesu produkcji, pakowania i załadunku.
5. P: Jaką cenę możecie zaoferować?
O: EXW, FOB, CFR, CIF itp.
6. P: Jakie są Państwa warunki płatności?
O: Mamy 2 główne warunki płatności, jak poniżej
T/T: 30% depozytu, a saldo powinno być zapłacone przed wysyłką.
L/C: L/C w zasięgu wzroku.
